Yngve Ekström, stolar 4 st "Pinocchio" 1900-talets senare del. - Bukowskis
YNGVE EKSTRÖM, 2 st. stolar "Pinnockio", Stolab. - Bukowskis
Stolar, 3 st. "Pinocchio", Yngve Ekström (1913-1988), Sverige. Målade. Spjälad rygg. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
YNGVE EKSTRÖM, Stolar, ett par, "Pinocchio", Stolab, 1950/60-tal. - Bukowskis
Pinnstolar, 4 st, Yngve Ekström (1913-1988), Sverige. "Pinnockio". 50/60-tal, spjälad rygg, fanér. Sitthöjd ca 44 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -