Home

Dimmig orkester Genomförbarhet martina sáblíková kolikáta je ve světovém poháru tak Ekologi Framställa

Sáblíková se po potížích se zády vrátila třetím místem a upevnila si vedení  ve Světovém poháru | Hospodářské noviny (HN.cz)
Sáblíková se po potížích se zády vrátila třetím místem a upevnila si vedení ve Světovém poháru | Hospodářské noviny (HN.cz)

Sáblíková zvládla klíčový boj o start na hrách v Pekingu na pětce -  Aktuálně.cz
Sáblíková zvládla klíčový boj o start na hrách v Pekingu na pětce - Aktuálně.cz

Sáblíková si v Pekingu dojela pro stříbro na trati 3000 metrů, nestačila  pouze na Norku Wiklundovou | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková si v Pekingu dojela pro stříbro na trati 3000 metrů, nestačila pouze na Norku Wiklundovou | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Chci jim ještě ukázat, že mezi ně patřím. Rychlobruslení je moje druhá  rodina,' říká Sáblíková | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Chci jim ještě ukázat, že mezi ně patřím. Rychlobruslení je moje druhá rodina,' říká Sáblíková | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Skvělá Sáblíková už zase vyhrává! Ovládla první závod po zranění | iSport.cz

Sáblíková už zase vítězí. Po čtyřech letech ovládla "pětku" ve Světovém  poháru - Aktuálně.cz
Sáblíková už zase vítězí. Po čtyřech letech ovládla "pětku" ve Světovém poháru - Aktuálně.cz

Světový pohár v rychlobruslení 2023/24: kalendář, výsledky ❄️ | BetArena.cz

Rychlobruslařka Sáblíková si na tréninku rozřízla nohu, závody Světového  poháru v Calgary vynechá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rychlobruslařka Sáblíková si na tréninku rozřízla nohu, závody Světového poháru v Calgary vynechá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Tři poslední roky a dost, říká Sáblíková. Ve čtyřiceti už jezdit nebudu -  iDNES.cz
Tři poslední roky a dost, říká Sáblíková. Ve čtyřiceti už jezdit nebudu - iDNES.cz

Martina Sáblíková si v závodě na 3000 metrů na Světovém poháru v Pekingu  dojela pro druhé místo | stars24.cz
Martina Sáblíková si v závodě na 3000 metrů na Světovém poháru v Pekingu dojela pro druhé místo | stars24.cz

MS v rychlobruslení 2024 Calgary: program, výsledky ⛸️ | BetArena.cz

Martina Sáblíková dnes ᐈ kdy jede, program závodů 2024 živě ✔️ | BetArena.cz

Sáblíková může odstartovat Světový pohár v Minsku jubilejní padesátou  výhrou | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Sáblíková může odstartovat Světový pohár v Minsku jubilejní padesátou výhrou | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Sáblíková triumfovala v závodě SP v Calgary a upevnila si vedení v seriálu  - Aktuálně.cz
Sáblíková triumfovala v závodě SP v Calgary a upevnila si vedení v seriálu - Aktuálně.cz

Rychlobruslařka Sáblíková má na dosah třinácté celkové vítězství ve Světovém  poháru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rychlobruslařka Sáblíková má na dosah třinácté celkové vítězství ve Světovém poháru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková: Nejradši bych vypnula, ale musím vyhrát SP - Aktuálně.cz

První triumf ve Světovém poháru od února 2020. Sáblíková vyhrála závod na  5000 metrů ve Stavangeru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
První triumf ve Světovém poháru od února 2020. Sáblíková vyhrála závod na 5000 metrů ve Stavangeru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková vede Světový pohár, na otevřené dráze v Japonsku skončila druhá |  Ostatní sporty | Lidovky.cz
Sáblíková vede Světový pohár, na otevřené dráze v Japonsku skončila druhá | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Martina Sáblíková v elitním světovém poháru zvítězila v závodě na 5000  metrů | stars24.cz
Martina Sáblíková v elitním světovém poháru zvítězila v závodě na 5000 metrů | stars24.cz

Sáblíková přišla ve zredukovaném Světovém poháru o závod na 5000 metrů |  Barrandov.tv
Sáblíková přišla ve zredukovaném Světovém poháru o závod na 5000 metrů | Barrandov.tv

Světový rekord, pak šok! Sáblíkovou o titul na pětce připravila Ruska |  iSport.cz
Světový rekord, pak šok! Sáblíkovou o titul na pětce připravila Ruska | iSport.cz

NUTREND - Life is a sport | Oficiální e-shop

Sáblíková byla na Světovém poháru v Polsku šestá v závodě na 3000 metrů -  iDNES.cz
Sáblíková byla na Světovém poháru v Polsku šestá v závodě na 3000 metrů - iDNES.cz