CARL MALMSTEN. Fåtölj ”Farmor” lös nackkudde. Normalt brukslitage. – Auktionshuset i Örebro AB
Fåtölj Carl Malmsten “Farmor” - Stockholms Auktionsverk
Fåtölj, Carl Malmsten, Farmor - 1031 3188 - Metropol Auktioner
Carl Malmsten, fåtölj, ”Farmor” - Stockholms Auktionsverk
CARL MALMSTEN. Fåtölj, "Farmor", grön klädsel med nackkudde. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Carl Malmsten, fåtölj, "Farmor", 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
CARL MALMSTEN, fåtölj, "Farmor". - Bukowskis
Fåtölj, "Farmor", Carl Malmsten | Auktion dalarnasauktionsbyra.se
Carl Malmsten, fåtölj, "Farmor", OH Sjögren, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Carl Malmsten fåtölj Farmor - Stockholms Auktionsverk
CARL MALMSTEN, fåtölj "Farmor", 1900 | Auktion olsensauktioner.se
Carl Malmsten, fåtölj, "Farmor". - Bukowskis
Fåtölj, Farmor, Carl Malmsten - 1041 4052 - Metropol Auktioner
Carl Malmsten fåtölj modell Farmor - Stockholms Auktionsverk
Fåtölj, Carl Malmsten, Farmor - 972 5378 - Metropol Auktioner
Fåtölj, Farmor, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige., slitage, skador, Renoveringsobjekt. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
CARL MALMSTEN. Fåtölj "Farmor", klädd i grön vävd textil, skyltmärkt. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
CARL MALMSTEN, fåtölj, "Farmor", 190 | Auktion olsensauktioner.se