bror oavsett klistra bruno mathsson fåtölj pernilla auktion Lila absorption En mening
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Pernilla", DUX
Fåtölj, med fotpall, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Pernilla, DUX, böjträ, brännstämplad, renoveringsobjekt. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 4244
BRUNO MATHSSON, "Pernilla", fåtölj med fotpall, brännmärkt
Fåtölj Pernilla Bruno Mathsson - Stockholms Auktionsverk
FÅTÖLJ MED FOTPALL ”Pernilla”. Design Bruno Mathsson för DUX. Tyg samt sadelgjord med fläckar & slitage. – Auktionshuset i Örebro AB
Auktionstipset - FÅTÖLJ MED FOTPALL "Pernilla", Bruno Mathsson, 1900-talets andra hälft.