SOFFA, FÅTÖLJER 2 ST. Gustaviansk stil. – Auktionshuset i Örebro AB
Bilder för 1934542. LE CORBUSIER. Pierre Jeanneret & Charlotte Perriand, fåtöljer, ett par, "LC2", Cassina, kromad stålrörskonstr… | Pierre jeanneret, Fåtölj, Läder
Gamla fåtöljer kan vara värda en förmögenhet
Fåtöljer 1940-50-tal - Stockholms Auktionsverk
2 st Fåtöljer "Decibel" Skånska Möbelhuset - Hebergs Auktioner
ARNE NORELL. SIROCCO. 1960/70-TAL. Fåtöljer, 1 par. Stomme i trä, sits, rygg o armstöd i skinn. Samt lösa sittplymåer i skinn, med slitage. – Auktionshuset i Örebro AB
ARNE NORELL. Fåtöljer, 1 par. ”Löven”, 1960-tal. Teak. Brunt skinn, lös rygg- o sittplymå, knapphäftande. Etikettmärkta. Sitthöjd ca 40 cm. – Auktionshuset i Örebro AB
Fåtöljer & Stolar på Auktionshuset Thörner & Ek - Auctionet
Auktionshuset Thelin & Johansson - Fåtöljer, ett par, Bruno Mathsson, "Karin" Högsta bud 15000 kr! Auktionen avslutas 13 oktober kl. 21.10 För att delta i budgivningen, Kika in👇 https://auctionet.com/sv/1480595-bruno-mathsson-fatoljer-ett-par-karin ...
Fåtöljer - Stockholms Auktionsverk
Veckans auktionsfynd – Aalto och formstarka fåtöljer - By RUM
Lot: 55: FÅTÖLJ, "Farmor", CARL MALMSTEN, Lot Number: 0055, Starting Bid: SEK500, Auctioneer: Auktionshuset i Solna, Auction: Stadsauk… | Armchair, Decor, Furniture