Fåtölj, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jetson, Dux, Stomme av kromad metall, sits av kanvas med läderklädsel, renoveringsobjekt, skadad rygg. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Jetson – Sveriges mest älskade snurrfåtölj | Barnebys Magazine
Fåtölj ”Jetson”. Etikettmärkt Bruno Mattsson DUX. Dyna med skador. – Auktionshuset i Örebro AB
Bruno Mathsson, fåtölj/fotpall, " | Auktion karljohanauktioner.se
Bruno Mathsson för Dux. Fåtölj, modell Jetson - Auktionshuset.com
Fåtölj Jetson - Stockholms Auktionsverk
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Jetson 66", D… | Auktion.se
Fåtölj, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jetson, Dux, stomme av kromad metall, sits av kanvas med läderskoning, etikettmärkt, svart skinn. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 2043
Fåtölj, Jetson, Bruno Mathsson - Göteborgs Auktionskammare
Bruno Mathsson Jetson fåtölj Dux - Stockholms Auktionsverk
Bilder för 139111. FÅTÖLJER 1 par, "Jetson" Bruno Mathsson, DUX. - Auctionet
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux. - Bukowskis
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Jetson", DUX
Köp en Jetson fåtölj på... - Auktion.se Alla auktioner | Facebook
Jetson fåtölj - Stockholms Auktionsverk
BRUNO MATHSSON, 1 par fåtöljer, "Jet | Auktion olsensauktioner.se
Jetson 69 Match Flax fåtölj från DUX | www.glashusetmalmo.se
BRUNO MATHSSON. fåtölj, "Jetson" för Dux. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Bruno Mathsson Jetson 66 fåtölj - Stockholms Auktionsverk
BRUNO MATHSSON. FÅTÖLJ, "JETSON", DUX. | Fåtölj, Auktion, Bilder
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
BRUNO MATHSSON. Fåtölj, Jetson, Dux. | Fåtölj, Auktion, Inredning
Vi har fyra Jetson-fåtöljer i närmast... - Crafoord Auktioner | Facebook
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Jetson", DU | Auktion olsensauktioner.se